Tatran Rakovník - Polaban Nymburk 2:0 (1:0)

03.06.2012 22:39

Za pozdního rána a časného dopoledne začíná zápas krajského přeboru starších žáků v kopané. Začneme sestavou v bráně: Jakub Tůma, obrana zprava: Pavel(K), Mutina, Dan.M, Venca. Záloha zprava: Pifak, Ajchy, Ondra, Dominik.V. Útok: Patrik, Houdas. Hned začátek utkání se rozjel ve slušném tempu vytvářeli jsme si mnoho vyložených šancí a překvapením byla dobrá a bezchybná hra obrany a zálohy. Do vyložených šancí se zejména dostával nejčastěji Houďas, který jak je jeho zvykem, tutovky zahazoval a po něm Patrik, který se k němu přidal až ve 4. vyložené šanci utočníků se podařilo skórovat Patrikovi, který po skrumáži před hostuící bránou trefil míč placírkou k pravé tyči. Po gólu domácích se obrátky hry začly lehce otupovat a hra se vyrovnávala, ale i přes to nám dopředu dokázal zahrozit jen jeden hráč s číslem 11, který se ovšem do gólovek nedostaval. Na konci poločasu nastala prekérní situace, kdy po bídném a zbytečně brzkém rozehrání přímého kopu Ajchyho na Jardu, který po bíndé rozehrávce zazmatkoval, přičemž mu soupeř odebral míč a Jarda nekompromisně fauloval, padla pro domácího hráče s číslem 4 žlutá karta a přímý kop pro hosty. Naštěstí se do konce půle nic dalšího nestalo. 35' Nevďa(Zdravotní problémy)<===> Libor. Benjamínek našeho týmu ve výborné formě hrající Libor šel na pravou obranu Venca se přesunul na předstopera a Dan.M šel na střed zálohy. Druhá půle už nezačala tak svižně jako první ale i přes to byl domací Tatran stále lepším týmem než soupeř. Domácí tým si stále tvořil slibné šance ale utok jako by byl bezubí po té přišlo dvojí střídání.47.Dominik.V<===>Satty 47.Patrik<===>Votípka.dále sme se prezentovali dobrým výkonem střídající Votípka hrál svůj standart a Satty také.Ale i přes to se občas soupeři podařilo zautočit a předvést něco na naší pulce hřiště zvláště proto že se hodně otevřel střed hřiště naštěstí se do vápna skoro nedostal.Naše utočné akce byly stále na solidní urovni a naše snaha přidat goly neutuchající a to se vyplatilo potom co pět minut před koncem dal gol střídající votípka když zkušeně zakočil.Ostatně utočník Houdas mohl jen závidet a začít se od svého mladšího kolegy učit.69.Satty<===>Lukáš.Po výkonu střídajícího Sattyho se Trenér rozhodl že ho vystřídá.Střídající hráč se nedotkl ani míče ale určitě ho to nemrzí protože všichni mají radost z výhry 2:0. Paráda.