Tatran - Kablo Kladno 2:1

V 19. kole I. A třídy přivítali žáci Tatranu hráče Kabla Kladna - Kročehlav. Utkání se po pěkném obratu přece jen zařadilo do sekce - vyhraná utkání!

Mistrovské utkání nezačalo pro tatranské žáky vůbec šťastně. Po pár minutách hry napřáhl z dobrých 20 metrů jeden z hráčů soupeře a jeho kop si našel mezeru mezi rukavicemi brankáře Tůmy a břevnem - 0:1. Z ničeho nic a prohrávete, to není pro tým snadná situace. V 17' výtečně vysunul Deiv Vidunů kolmicí Míru Truksu, ten zakončil po krátkém úniku s instinktem zabijáka na přední tyč. Gólman hostí neměl nárok! - 1:1. K dalšímu skórování vybídl krásným uvolněním do prostoru Lukáš Hovorka, nahravače u první naší branky, Davida Vidunu, které špatně vyběhnuvšího brankáře mazácky přehodil. - 2:1. Ve druhém poločase bylo nejvíce vzruchu kolem 50 minuty. Během několika okamžiků jsme na soupeřovu "kasu" vyslali tři utěšené střely, ale bohužel ani jedna neměla gólové parametry. Potleskem divácí odměnili také Míru Truksu, který převzal přihrávku na středu hrací plochy, proběhl přes polovinu hřiště, obešel 2 protihráče a krásně naservíroval Lukáši Hovorkovi před poloprázdnou branku. Nebýt "Švejkova" nedobrého zakončení, byla by tato akce po zásluze odměněna brankou. Obdobným způsobem tento náš útočník naložil ještě se dvěma šancemi. Dále se již skóre neměnilo.