Kosmonosy - Tatran RAKO Rakovník 5:3 (1:2) /foto/

31.08.2011 22:53

Utkání pro nás začalo celkem slibně. Vedli jsme o 2 branky a vypadalo to, že směřujeme ke 3 bodů. Nejprve nahrával Satty na Houďase a ten se nemýlil! - 0:1. Por velký úspěch si tito hráči svoje role zopakovali a druhý jmenovaný po vyíchnutí míče před golmanem zvyšoval na 0:2! Dvacátáosmá minuta rozjásala ale domácí. Po přímém volném kopu se míč třepe v naší síti a již je to opět jen o branku! - 1:2. Skóre srovnal domácí střelec z pokutového kopu, který trochu naivně zařídil Mutina. - 2:2. Neuběhly snad ani 2 minuty a domácí hráči vsítili již třetí branku! - 3:2. Poslední naše slovo v tomto utkání vyřkl opět Houďas. - 3:3. Ovšem 2 branky do naší sítě v 65. a 70. minutě zfoukly veškeré naše naděje na bodový zisk.

K utkání je ještě třeba dodat, že ho řídil Fífa v kraťasech s kapsama značky Radek Tůma, psal prapodivným písátkem od Jaromíra Roušavejch a běhal v Houďasovejch turfičkách! :)

Sestava: Tůmis - Mutina, Venca, Pífák, Roušák - Šimi, Ajchi, Nevďa, Satty - Ludvajs, Houďas

Střídali: Zbyňoslav, Votípka, Domča V.

Branky: Houďas 3x