FK Louny - Tatran RAKO Rakovník 3:2 (2:1) /foto/

22.08.2011 00:22

Louny - Tatran 3:2 (2:1)

Do utkání jsme nastoupili bohužel až v 10. minutě, v době kdy jsme prohrávali 2:0
Hráči sice fyzicky na hřišti byli, ale hlavy se potulovaly bůh ví kde.
Přístup k utkání nebyl z naší strany úplně optimální, chyběly vyhrané a hlavně podstoupené souboje,
více chuti do hry, nasazení. Náš první gól v utkání ale padl po opravdu pěkné akci! Houďas posunul
na Šimiho, který pěkně nacentroval míč po zemi na zadní tyč, tam se Rouši nemýlil! - 2:1.

Druhý poločas přinesl nějaké zlepšení v podobě srovnání skóre. Nepřímý kop po malé domů rozehrál přiťuknutím Vitny a Kabeláč propálil hradbu těl před sebou! - 2:2. Bouhužel po několika minutách se měnilo skóre opět na druhé straně. Na středu hrací plochy jsme zbytečně ztratili míč, a osamocený hráč z nějakých 17 metrů, nikým neatakovaný, napřáhl a krásná střela pod břevno znamenala konečný stav skóre tohoto utkání. - 3:2.

Sestava: Tůma - Vitny, Pífa, Venca, Zbýňa - Nevďa, Ajchi, Šimi, Rouši, Roman, Houďas
Střídali: Lískáč, Votípka, Kabeláč
Branky: Rouši, Kabeláč