FK Hořovicko - Tatran RAKO Rakovník 1:4 (1:1)

07.05.2012 09:36

Jak jsme všichni dopředu věděli, bylo pro nás toto utkání velmi důležité. Sice jsme se v utkání ujmuli brzy vedení, ale po chybě Mutiny Tůmise bylo srovnáno. Skóre prvního poločasu se mělo zastavit na 1:6. Ovšem prachbídná střelecká potence našich útočníků nevyužila ani několika samostatných nájezdů na domácího brankáře. Až ostudně zahazovali jednu šanci za druhou.
Druhé dějství už bylo o něčem jiném. Začal jsem poznávat naše hráče, nejen podle čísel na drezech, ale i podle výkonů. Zlepšili jsem se ve většině herních činnostech a bylo to znát! Nejednou jsem měli míč více na kopačkách a hrálin jsem s daleko větší chutí.
Bude potřeba výkon z druhého poločasu přenést i do úterní předehrávky v Sedlčanech! :)

Velmi příjemnou zprávou bylo jistě i to, že s námi byla po jisté odmlce i naše vedoucí Janina! :)

branky: Houďas 2, Ajchi, Vitny